15.06.2021

Ekspert annab nõu: kas müüa autot ise või automüüja kaudu?

Täiendavate autode vajadus peredes on kasvatanud uute autode kõrval tempokalt huvi ka kasutatud autode vastu. Ekspert selgitab, mida kasutatud autode müügiprotsessis arvestada ning millal tasub kaaluda eksperdi kaasamist.

14.06.2021

Eesti suurim autokool täiendas õppesõidukite autoparki

Autokooli OÜ Autosõit autoparki lisandub käesoleval aastal üle kolmekümne sõiduki, et muuta suure läbisõiduga autopark keskkonnasõbralikumaks ja pakkuda paremaid võimalusi lisaks tavaõpilastele ka erivajadustega juhikandidaatidele.

14.06.2021

Toyota Mirai vesinik-elektriauto läbis ühe tankimisega rekordilised 1000 km

26. mai varahommikul kell 5.43 algas Toyota Mirai teekond Orly HYSETCO vesinikutanklast ja lõppes 1003 km pärast, olles läbinud rekordilise vahemaa vaid ühe paagitäiega.

27.05.2021

Eiffeli torn värvus vesinikenergia jõul roheliseks

Vesiniktehnoloogia tähistamiseks korraldatud ürituse käigus värvus eile öösel Eiffeli torn üleni roheliseks ning seda täielikult vesinikenergia jõul. Pariisi sümboli roheliseks värvumise korraldas maailma esimese vesinikkatamaraani looja Energy Observer.

14.05.2021

Distantsõpe on kasvatanud autoerialade praktika olulisust

Koroonaviirustest tingitud distantsõpe on muutnud autotehnikute koolitamise keeruliseks ning praktika vajaduse kriitilisemaks. Praktilise eriala õpe videokanalites on kutsekooli õpetajate hinnangul komplitseeritud ning pikisilmi oodatakse kontaktõppe lubamist. Virtuaalne õpe on omakorda nihutanud oskuste lihvimise raskuskeskme praktika perioodile.

14.05.2021

Toyota elektrilised kaubikud jõuavad peagi Eesti teedele

Uue Toyota Proace CITY Electricuga laieneb Toyota Professional elektriliste tarbesõidukite (LCV) ja reisijate veoks mõeldud sõidukite valik. Uued elektrilised mudeliversioonid jõuavad Eestisse 2022. aastal.

05.05.2021

Amserv tegi rekordi ja andis aprillis üle ligi 400 autot

Aprill kujunes Amservi esinduste jaoks ajalooliseks, sest kunagi varem pole ettevõttest saadud ühe kuu jooksul kätte nii palju autosid. Hoolimata piirangutest tingitud ümberkorraldustest andis Amserv uutele omanikele ligi 400 sõidukit.

05.05.2021

Uus hooaeg Kalevi purjespordikoolis avatakse uue peatreeneri käe all

Tallinna purjespordikooli peatreenerina on sellest hooajast ametis Stefan de Vries, kel on ette näidata nii pikaajaline võistlussportlase kui treeneri karjäär. Purjespordi pikaajalise toetajana paneb Amserv õla alla uue treeneri missioonile purjespordikooli arendamisel ja ala populariseerimisel ning andis treeneri kasutusse Toyota Proace Verso kaubikbussi.

04.05.2021

Bolt Drive sai Amservilt üle saja Toyota hübriidsõiduki

Sel nädalal käima lükatud Bolt Drive sõidukijagamisteenuse autodeks on teiste seas ka Toyota täishübriidautod, mille mudelid valiti välja nii keskkonnasõbralikkuse kui uue teenuse tarbijate sõiduvajaduste põhjal.

14.04.2021

Eesti suurima automüüja müük kasvas esimeses kvartalis üle 10%

Amserv Grupp müüs esimeses kvartalis 735 uut autot, mis on 10,1 protsenti rohkem kui mullu samal perioodil. Kasutatud autosid müüdi 242, mis on 17 protsenti enam kui 2020. aasta samal perioodil.

13.04.2021

Rehvivahetajate TOP 3 küsimust

Soojemad ilmad ja sulanud lumi on rehvivahetuse täies hoos käima lükanud, kuid tekitanud ka küsimusi nii koroona-tingimustes toimiva teeninduse turvalisuse kui ka rehvidega seotud tehniliste omaduste kohta.

09.04.2021

Riigisektor võtab rasketes oludes liiklemiseks kasutusele 52 võimsat töömurdjat

Eesti elektrivõrgu ettevõtte Elering ja Riigi Kaitseinvesteeringute Keskuse said kätte 52 uut sõidukit keerulistes oludes liikumiseks. Hea maastikuvõimekusega maasturid ja ümberehitusvõimalusi pakkuvad bussid on olnud nõutud tööautodeks nii tänavu talvel kui tulevasel kevadtööde hooajal.

06.04.2021

Täiesti uue Toyota GR 86 maailma esmaesitlus

Toyota Gazoo Racingu ja Subaru ühisel digiüritusel tutvustati täna maailmale kauaoodatud sportautot GR 86. Toyota uusim sportauto täiendab GR-mudelite valikut ning sellest saab GR Supra ja GR Yarise kõrval kolmas GR-mudel maailmas.

30.03.2021

Vesinikautode ajastu on saabunud - uus Toyota Mirai jõuab Eestisse

Toyota Baltimaade mudelivalikusse on lisandunud vesinik-elektrisõiduk Toyota Mirai, mis on võimeline ühe tankimisega läbima 650 kilomeetrit, eritamata keskkonda ühtegi kahjulikku ainet. Kuigi Eestil ei ole veel oma vesinikutanklat, on Toyota jätkusuutlikuma tuleviku nimel sammu võrra ees.

16.03.2021

Tehnoülevaatuse edasilükkamine võib muuta liiklemise ohtlikuks

Autode tehnilise ülevaatuse nõuete tõttu kujuneb märts igal aastal kõige tihedamaks kuuks, mil ülevaatuse läbijate hulk kasvab hüppeliselt. Turvalisuse tagamiseks nii töökodades kui tänavatel on autoteenindused ja ülevaatuspunktid võtnud kasutusele kõrgendatud meetmed.

16.03.2021

Amservi autoteenindused järgivad riiklikke uusi reegleid. Alates 11.03.2021 kehtivad töökorralduses uued tervise turvalisuse nõuded.

Amserv Auto kõik teenindussalongid üle Eesti on avatud. Vastavalt Vabariigi Valitsuse poolt kehtestatud piirangutele järgime rangelt kõiki reegleid ning meie jaoks on tähtsaimal kohal tervis. Oleme Teie jaoks olemas ka nüüd ja valmis suhtlema distantsilt kaasaegsete digilahenduste (e-broneering, e-mail, videokõne jmt) abil. 

05.03.2021

TOYOTA C-HR SAAB EKSKLUSIIVSEMA GR SPORTI MUDELI

Märtsi alguses jõuab Toyota esindustesse Baltimaade eelistatuima hübriid-linnamaasturi Toyota C-HRi värskeim mudel – GR SPORT. Toyota eriti võimekatest GR-mudelitest ja TOYOTA GAZOO Racingu tunnusvärvidest inspireeritud uus GR SPORT lisab C-HRi silmatorkavale välimusele teravamaid nüansse nii reisijateruumis kui ka väljaspool. Uus C-HR GR SPORT lisandub juba valikus olevatele Corolla GR SPORTI mudelitele.

03.03.2021

Euroopa aasta auto 2021 on Toyota Yaris

Uus Toyota Yaris sai maineka Euroopa aasta auto 2021 tiitli.

22.02.2021

Külm ilm võib mõjuda piduritele ohtlikult

Miinuskraadide tõttu keerulisemad teeolud või raskesti käivituv auto on üldjuhul autojuhtidele teada. Küll aga ei teata sageli seda, et paari aasta jooksul kontrollimata pidurivedelik võib külmakraadidega liigse niiskuse tõttu hanguda ja pidurdamise ning sõidu ohtlikuks muuta.

19.02.2021

Eksperdid selgitavad: kas tankida mootoribensiini 95 või 98?

Bensiinimootoriga sõidukitele sobib enamasti sõitmiseks nii mootoribensiin 95 kui 98.