Maasturid

Toyota maasturid. Igaks tööks, hobiks ja seikluseks.

Sõltumata sellest, kas Su igapäevane teekond kulgeb mööda linnatänavaid või viib käänulistele metsa- ja kruusateedele, võid Toyota maasturi roolis olla kindel, et jõuad sihtkohta mugavalt, ohutult ja säästlikult ning ilma- ja teeoludest sõltumata.

Meie maasturite ja linnamaasturite valikus ootavad Sind julged ja silmapaistvad Toyota C-HR, Yaris Cross ning meie SUV-perekonna uusim ja oodatuim liige – Corolla Cross. Kui vajad veel rohkem ruumi ja jõudlust, vali aegumatu RAV4, võimas ja samas säästlik RAV4 Plug-in Hybrid, legendaarne Land Cruiser või kõikvõimas Hilux.


Täishübriid-elektriauto eelised

Toyota maasturite valikus on nii täis- kui ka pistikhübriide, mis ühendavad endas bensiinimootori võimsuse ja elektrimootori säästlikkuse, vähendades kütusekulu ja kahjulikke heitmeid Sulle kõige mugavamal kujul. Seetõttu ongi Toyota hübriidtehnoloogiast saanud uus normaalsus kõigile, kes soovivad igapäevaste valikutega anda panuse puhtama ja rohelisema tuleviku nimel.

  • Toyota Relax garantii

    Pärast tootjagarantii lõppu hakkab kehtima Toyota Relax garantii. Jätkates korraliste hooldustega Toyota edasimüüja juures, pikeneb Toyota Relax garantii kuni sõiduki 10 aastaseks saamiseni või läbisõiduni 185 000 km.

    Vaata lähemalt

  • 10-aastane garantii Toyota hübriidi veojõuakule

    Oleme oma veojõuaku tehnoloogia pikaajalises võimekuses nii kindlad, et anname sellele 10-aastase garantii.

    Vaata lähemalt