Highlander 7-seat SUV 2.5 Hybrid Dynamic Force (248 hp) AWD e-CVT Luxury

Alates

48 300 €

kuumakse al 505 €

Kütusekulu

6.6 l / 100 km

CO2

149 g/km

Värv: Ash Grey Silver Metallic Moon Dust Attitude Black Tokyo Red Blackish Brown Dark Blue Platinum Pearl White

Highlander

Highlander 7-seat SUV 2.5 Hybrid Dynamic Force (248 hp) AWD e-CVT Luxury
Alates 48 300 €

Highlander 7-seat SUV 2.5 Hybrid Dynamic Force (248 hp) AWD e-CVT Executive
Alates 54 200 €

Highlander 7-seat SUV 2.5 Hybrid Dynamic Force (248 hp) AWD e-CVT Premium
Alates 59 600 €

UUS HIGHLANDER HYBRID  - PALJU RUUMI, VÄHE HEITMEID

Esitleme uut Highlanderit. See stiilne ja ruumikas seitsmekohaline linnamaastur kasutab meie uusimat hübriidtehnoloogiat ja intelligentset nelikvedu. Highlander pakub nii mugavat sõitu kui ka võimsust, säästlikkust ja mitmekülgsust, sobides ka väga aktiivse elulaadiga inimesele.

STIILI JA RUUMI IGAKS ELUJUHTUMIKS

STIILI JA RUUMI IGAKS ELUJUHTUMIKS

Jõulise hoiaku ja 20-tolliste kergmetallvelgedega Highlander ühendab linnamaasturi välimuse ning maastikuauto karmi võlu. Seitsmekohalises Highlanderis on piisavalt ruumi ka kolmandas reas, kuhu pääseb kergelt kaks täiskasvanut. Jalaviibutuse andur annab käed vaba ligipääsu 658 liitrit mahutavale pakiruumile, mida saab laiendada 1909 liitrini – et alati oleks käepärast küllaldaselt ruumi.

VÕIMSUSE JA HEITMETE TASAKAAL

VÕIMSUSE JA HEITMETE TASAKAAL

Võtnud kasutusele meie neljanda põlvkonna hübriidajami, laseb Highlander nautida suure linnamaasturi kõiki eeliseid, tegemata seda kütusekulu ja heitmete arvelt. Highlander näitab oma klassis võimsuse ja heitmete tasakaalu tipptaset: sujuvakäiguline 2,5-liitrine mootor Hybrid Dynamic Force arendab 244 hobujõudu, kulutades 100 kilomeetrile vaid 6,6 liitrit kütust ja eraldades kilomeetriga 146 grammi süsinikdioksiidi. Põhivarustusse kuuluva nelikveo turvalisuse ning erksa, kuid mugava vedrustusega Highlander pakub rõõmu ja turvalisust kõigile seitsmele reisijale.

PALJU MUGAVUST, ROHKELT VÕIMALUSI

PALJU MUGAVUST, ROHKELT VÕIMALUSI

Highlanderi vaikset rafineeritud sõitu rõhutab kõrgekvaliteediline interjöör, kus leidub käsitööna valmistatud ehisdetaile, pehmeid materjale ning hulgaliselt varustust ja ühenduvust – põhivarustusena. Interjööris äratavad tähelepanu ventileeritavad esiistmed, JBL 11 kõlariga audiosüsteem* ja 12,3-tolline puutetundlik multimeediaekraan, mis sisaldab navigatsioonisüsteemi ning nutitelefoniühendust Apple CarPlay™ ja Android Auto™ abil. Liiklusõnnetusi aitab Highlanderis ennetada või leevendada Toyota uusim turvapakett Safety Sense koos tuuleklaasinäidiku ja digitaalse tahavaatepeegliga*. * Sõltuvalt varustustasemest.

IGAKS SÕIDUKS. IGALE JUHILE.

Võtnud kasutusele meie neljanda põlvkonna hübriidajami, laseb Highlander nautida maasturi kõiki eeliseid, tegemata seda kütusekulu ja heitmete arvelt.

Konfigureeri endale auto