RAV4 Plug-in Hybrid SUV 2.5 Hybrid Dynamic Force (306 hp) AWD e-CVT Executive

Alates

51 500 €

kuumakse al 539 €

Kütusekulu

1 l / 100 km

CO2

22 g/km

Värv: Pure White Pearl White Zircon Silver Ash Grey Attitude Black Emotional Red 2 Dark Blue

RAV4 Plug-in Hybrid

RAV4 Plug-in Hybrid SUV 2.5 Hybrid Dynamic Force (306 hp) AWD e-CVT Executive
Alates 51 500 €

RAV4 Plug-in Hybrid SUV 2.5 Hybrid Dynamic Force (306 hp) AWD e-CVT Premium
Alates 55 500 €

TOYOTA RAV4 PLUG-IN HYBRIDI PARIMAD OMADUSED

RAV4 Plug-in Hybrid on ehitatud sõitmiseks ja kujundatud pilke püüdma. Tõelise linnamaasturi karmi välimust stiilse ja dünaamilise kujundusega ühendav RAV4 Plug-in Hybrid näitab oma linnalikku olemust. Neljanda põlvkonna hübriidajami ning suure mahtuvusega liitium-ioonaku pakutav topeltjõud lubab sul nautida vahetut kiirendamist ning oma klassi parimat sõiduulatust.

TOPELT DNA

TOPELT DNA

RAV4 Plug-in Hybrid ühendab meie seni võimsaima hübriidajami väljapaistva elektrivõimekusega andmaks sulle kestvamat ja puhtamat energiat. Neljanda põlvkonna hübriidajami ning suure mahtuvusega liitium-ioonaku pakutav topeltjõud lubab sul nautida vahetut kiirendamist ning oma klassi parimat sõiduulatust.

PUHAS VÕIMSUS

PUHAS VÕIMSUS

Võimas, dünaamiline ja suurepärase juhitavusega RAV4 Plug-in Hybrid pakub võrreldamatut sõidukogemust. 2,5-liitrise Hybrid Dynamic Force bensiinimootori ja intelligentse AWD-i nelikveoga varustatud auto spurdib paigalt kiiruseni 100 km/h kõigest 6 sekundiga tänu muljet avaldavale haardevõimele ja 306-hobujõulisele võimsusele.

SEEST STIILNE

SEEST STIILNE

RAV4 Plug-in Hybridi stiilne sõitjateruum on ideaalne koht vaikse ja pingevaba sõidu nautimiseks. Sportlikud nahkistmed ja suur panoraamkatus tagavad mugava ning valgusküllase sõidu avaras ja maitsekas interjööris, 520 liitrit mahutav pakiruum aga on paindlikult ümberkujundatav ning aku osa on sellest väga väike. RAV4 interjöör pakub kompromissitut mugavust ja heaolu, alustades esiklaasinäidikust ja JBLi üheksa kõlariga esmaklassilisest helisüsteemist kuni juhtmevaba laadimiseni ja 230 V pistikupesani pakiruumis.

Tõeline linnamaastur, karmi välimusega

RAV4 Plug-in Hybrid on ehitatud sõitmiseks ja kujundatud pilke püüdma.

Konfigureeri endale auto