bZ4X SUV Electric (204 hp) EV Luxury

Alates

56 000 €

kuumakse al 586 €

Värv: Platinum Pearl White (089) Precious Silver (1J6) Deep Metal Grey (1L5) Astral Black (202) Emotional Red 2 (3U5) Dark Blue (8S6)

Toyota bZ4X

AVASTA UUS TOYOTA bZ4X

Uuenduslik, tõhus ja dünaamilise linnamaasturi disainiga akutoitel elektrisõiduk Toyota bZ4X pakub kõike vajalikku. Tugeva konstruktsiooni, stiilse välimuse, muljet avaldava nelikveovõimekuse ja suurepärase sõiduulatuse abil viib Toyota bZ4X Su enesekindlalt kõikjale, kuhu vaid soovid. Vaata elektrilisusest kaugemale ja naudi selle uuendusliku elektrilise linnamaasturiga uut sõidukogemust.

 Tõeline nelikveoga linnamaastur

Tõeline nelikveoga linnamaastur

Toyota bZ4X-i südames on veermikuarhitektuur e-TNGA. Spetsiaalne elektrisõidukite veermikuarhitektuur annab meie linnamaasturile iseloomuliku pika teljevahe ja lühikesed tagaülendid, et pakkuda avarat sõitjateruumi, mis on võrreldav suure D-klassi sedaaniga. e-TNGA pakub ka koostöös Subaruga välja töötatud nelikveo eeliseid. Tänu Toyota oskusteabele elektrifitseerimise alal ja Subaru asjatundlikkusele nelikveo vallas saavad juhid iga ilmaga nautida kindlustunnet ja tõeliselt põnevat sõidukogemust.

Tõeliselt ühendatud sõit

Tõeliselt ühendatud sõit

Toyota bZ4X Concepti uuenduslik juhimoodul ühendab sind auto ja eesoleva teega. Kohanduv elektrooniline roolisüsteem blokeerib soovimatu vibratsiooni, et sõitmine oleks veelgi lõõgastavam, ning parandab kontrolli ja ohutust, sest saad käsi isegi kurvi võtmise ajal ühes asendis hoida. Koos silmade kõrgusel asuva näidikuplokiga ja häirimise minimeerimiseks optimaalselt paigutatud juhtnuppudega tagab see tõeliselt ühendatud sõiduelamuse.

Disaini uus mõõde

Disaini uus mõõde

Toyota bZ4X Concepti iga element, alates selle kujundusest kuni funktsioonini, on välja töötatud kogemuse täiustamiseks. Meie disainerid on põnevale uuele ajastule vaadates loonud ainulaadse hoiaku ja välimusega linnamaasturi. Lisaks uuenduslikele funktsioonidele, nagu päikesepaneeliga laadimine, mis suurendab sõiduulatust, annab õhuline, ruumikas ja avar sõitjateruum sisekujundusele uue mõõtme, toimides kui keskus, kus saad aktiivselt teistega suhelda.