Toyota C-HR Hybrid Crossover 1.8 Hybrid Active e-CVT

Alates

26 900 €

Kütusekulu

4.9 l / 100 km

CO2

110 g/km

Värv: Ash Grey Night Sky Black Celestite Grey Emotional Red 2 Hydro Blue Pure White Oxide Bronze Platinum Pearl White Silver Metallic Deep Amethyst

Toyota C-HR

Toyota C-HR Hybrid Crossover 1.8 Hybrid Active e-CVT
Alates 26 900 €

Toyota C-HR Hybrid Crossover 1.8 Hybrid Style e-CVT
Alates 29 150 €

Toyota C-HR Hybrid Crossover 1.8 Hybrid Luxury e-CVT
Alates 30 850 €

Toyota C-HR Hybrid Crossover 1.8 Hybrid Style Plus e-CVT
Alates 30 850 €

Toyota C-HR Hybrid Crossover 1.8 Hybrid GR SPORT e-CVT
Alates 33 200 €

Toyota C-HR Hybrid Crossover 2.0 Hybrid Style e-CVT
Alates 31 500 €

Toyota C-HR Hybrid Crossover 2.0 Hybrid Style Plus e-CVT
Alates 32 700 €

Toyota C-HR Hybrid Crossover 2.0 Hybrid Luxury e-CVT
Alates 33 200 €

Toyota C-HR Hybrid Crossover 2.0 Hybrid GR SPORT e-CVT
Alates 35 200 €

C-HR.  Eira norme

Meie igapäevaelu on täis tavalisi asju – eraldu hallist massist, tavapärastest ja silmatorkamatutest lahendustest ning usalda ebatavalist. Toyota C-HR-i nurgelisest välimusest kiirgub dünaamikat ning muljetavaldav võimsus teeb sellest sõidukist kompromissitu linnamaasturi. Naudi elu pakutavaid seiklusi uue Toyota C-HR-i roolis.

Ärata linn

Ärata linn

Kõik C-HR-i komponendid, alates uuenduskuuri läbinud esiosast ja lõpetades uue tagatulede disainiga, on ühtaegu elegantsed, isikupärased ja viimistletud. See modernne kupee on loodudki tavapärasest eristuma.

Naudi hetke

Naudi hetke

Sa oskad nautida kaunist disaini ja head muusikat. Just seepärast ongi uus Toyota C-HR loodud sinu meeli rõõmustama. Istmed, mis sind mõnusalt oma embusse võtavad, tugev rombimuster, mis annab esmaklassilise välimuse, ning JBL-i helisüsteem, mille abil saad alati nautida suurepäraseid muusikaelamusi, teevad sellest autost tõeliselt nauditava linnamaasturi.

Valluta tänavad

Valluta tänavad

Uue taseme hübriidauto on saabunud. Kiirelt rakenduv võimsus, sujuv kiirendus ja suurepärane säästlikkus teevad C-HR-ist traditsioone murdva hübriidauto. Suurepäraselt juhitav Toyota C-HR on linnamaastur, mis saab stiilselt hakkama igasugustes teeoludes.

Vaimustavad sõiduomadused

Uus Toyota C-HR on linnasõitudeks ideaalne. Madal ja lai hoiak säilitab sõiduki stabiilsuse kurvides, võimas kiirendus muudab möödasõidud lihtsaks ning tipptasemel hübriidajam on puhta õhuga keskkonnas liikumiseks hädavajalik.

Konfigureeri endale auto