Corolla Hybrid 5d Hatchback 1.8 Hybrid (122 hp) e-CVT Active

Alates

25 750 €

kuumakse al 269 €

Kütusekulu

4.5 l / 100 km

CO2

103 g/km

Värv: Pure White Manhattan Grey Precious Silver Night Sky Black Emotional Red 2 Phantom Brown Oxide Bronze Denim Blue Dark Blue Platinum Pearl White Silver Metallic

Corolla luukpära

Corolla Hybrid 5d Hatchback 1.8 Hybrid (122 hp) e-CVT Active
Alates 25 750 €

Corolla Hybrid 5d Hatchback 1.8 Hybrid (122 hp) e-CVT Active Plus
Alates 28 150 €

Corolla Hybrid 5d Hatchback 1.8 Hybrid (122 hp) e-CVT GR SPORT Plus
Alates 29 950 €

Corolla Hybrid 5d Hatchback 1.8 Hybrid (122 hp) e-CVT Luxury Plus
Alates 31 750 €

Corolla Hybrid 5d Hatchback 2.0 Hybrid (184 hp) e-CVT Active
Alates 27 740 €

Corolla Hybrid 5d Hatchback 2.0 Hybrid (184 hp) e-CVT Active Plus
Alates 30 150 €

Corolla Hybrid 5d Hatchback 2.0 Hybrid (184 hp) e-CVT GR SPORT Plus
Alates 31 950 €

Corolla Hybrid 5d Hatchback 2.0 Hybrid (184 hp) e-CVT Luxury Plus
Alates 34 500 €

Sportlik uus hübriidmudel

Iga juhi jaoks on olemas oma Corolla. Sportliku Corolla luukpära lisandumisel elegantsele Corolla sedaanile on kõigi aegade enimmüüdud auto saadavus veelgi mitmekülgsem, sisaldades ka hübriidversiooni.

Olenemata sinu elustiilist ja eelistatavast Corolla keretüübist saad osa eelistest, mis on seotud iselaadiva hübriidajami ja Toyota tuntud töökindlusega. Stiilne, efektiivne ja sõidurõõmu pakkuv – see on uus Corolla, moodsa ajastu ikoon.

Ees ootab põnev teekond, kus ikoonist saab hübriid

Ees ootab põnev teekond, kus ikoonist saab hübriid

Toyota hübriididega sõitmine on puhas rõõm. 1,8-liitrine hübriidmootor, mis on linnas energiline ja tundlik, pakub rahulikku sõiduelamust. Uus 2,0-liitrine Hybrid Dynamic Force suurendab võimsust veelgi, kuid ei tee sujuva sõidu arvelt järeleandmisi. Olenemata valikust säästad mõlemaga kütust ja vähendad heitkoguseid, mis kahanevad ainult elektri jõul sõitmisel nullini.

Istu ja lõõgastu

Istu ja lõõgastu

Uue Corolla salong on loodud mugavuse pakkumiseks. Sportistmed ümbritsevad Sind ja hoiavad Sind kindlalt paigal, et pikad teekonnad mööduksid kergemalt. Rooliasend on tehtud võimalikult loomulikuks, mis aitab vältida väsimust. Roolil olevad juhtimis-, teabe- ja meelelahutussüsteemi ning helisüsteemi juhtnupud võimaldavad hoida käsi ühes kohas ning roolisoojendus hoiab käed külmadel päevadel soojana.

Ohutus pole kunagi vaid valik – see kuulub alati varustusse

Ohutus pole kunagi vaid valik – see kuulub alati varustusse

Toyota Safety Sense on igal Corollal standardvarustuses, sest Sinu ohutus on esmatähtis. See ainulaadne ohutussüsteem sisaldab erinevaid uuendatud ohutusfunktsioone, mis teevad sõitmise lihtsamaks ning tagavad veelgi parema ohutuse Sinule ja Su kaassõitjatele.

Maailmas enim ostetud auto

Tunned erinevust kohe, kui istud Corolla rooli taha: stiilne salong ning suurepärane juhitavus ja stabiilsus teevad sõitmise tõeliselt nauditavaks.

Konfigureeri endale auto