Mirai Sedan FuelCell Premium EV

Alates

66 900 €

Kütusekulu

0.8 l / 100 km

CO2

0 g/km

Värv: Precious White Precious Silver Precious Metal Precious Black Emotional Red 2 Dark Blue Force Blue

Mirai Sedan FuelCell Premium EV
Alates 66 900 €

Mirai Sedan FuelCell Ambassador EV
Alates 73 900 €

Uus Toyota Mirai - vesinikauto oma kõige kaunimal kujul

Uus Toyota Mirai paistab silma oma voolujoonelise ja dünaamilise silueti poolest. Pilkupüüdvat välisilmet täiendab uudne tehnoloogia. Mirai uuendatud vesinikukütuseelement tähistab heitmevaba sõidu uut ajastut säästlikkuse, esmaklassilise võimsuse ja pikaealisusega. Uus Mirai nihutab vesinikuenergia piire. Esimese põlvkonna mudelist kuni 30% suurema sõiduulatusega Mirai pakub meeliülendavaid sõiduomadusi ja kena välimust.

Ületa ootusi uue Toyota Miraiga.

 DISAIN

DISAIN

Täiesti uuele pikema teljevahega platvormile ehitatud Mirai on laiem ja madalam. See annab madalama raskuskeskme ja parima teelpüsivuse. Pikem tagumine ülend rõhutab voolujoonelisust.

SÕIT

SÕIT

Mirai sõidab märkimisväärselt vaikselt ja on võrreldamatult mugav. Uudse vesiniku-kütuseelemendi kasutamine annab tõelise nullemissiooniga sõidu kuni 650-kilomeetrise sõiduulatusega.

SÕITJATERUUMI SEADISED

SÕITJATERUUMI SEADISED

Toyota Mirai tagab sulle sõitjateruumis kasutatud tippseadistega täieliku kontrolli. Eriti suurel esiklaasinäidikul kuvatakse sõidujuhendeid, liiklusmärke, kiiruspiirangu hoiatusi ning auto paiknemist sõiduradadel süsteemi Lane Trace Assist abil.

Puhtam õhk kõikjal, kuhu sõidad

Toyota esimene õhupuhastussüsteem eemaldab õhust kahjulikud saasteained, nagu vääveldioksiid ja lämmastikoksiid. Täiskasvanud inimene hingab aastas umbes 4 730 400 liitrit õhku. Mirai puhastab samasuguse õhuhulga 10 000 kilomeetri läbimisega.

Konfigureeri endale auto