Prius 5d Liftback 1.8 Hybrid Standard e-CVT

Alates

28 500 €

Kütusekulu

4.2 l / 100 km

CO2

94 g/km

Värv: Pure White Platinum Pearl White Ultra Silver Ash Grey Attitude Black Emotional Red 2 Steel Blonde Aqua Breeze Emerald Midnight Blue

Prius 5d Liftback 1.8 Hybrid Standard e-CVT
Alates 28 500 €

Prius 5d Liftback 1.8 Hybrid Active e-CVT
Alates 30 550 €

Prius 5d Liftback 1.8 Hybrid Premium e-CVT
Alates 33 550 €

Legendaarne hübriidsõiduk. Taaskord.​

Toyota Prius viis 1997. aastal seeriatootmises oleva hübriidautona autosõidu uuele tasemele. Tänaseks on astutud nutika kujunduse ja tehnoloogia vallas järjekordne samm edasi: tundlikum, säästlikum ja senisest veelgi vaiksem uhiuus Prius annab sellele silmapaistvale Toyota hübriidile taas uue tähenduse.

Nutikas kujundus

Nutikas kujundus

Priuses on ühendatud uudne kujundus ökonoomsuse, tehnoloogia ja kvaliteediga. Tuntud kolmenurksel siuletil on säilinud silmatorkavalt madal asend, mida täiendavad voolujoonelised LED-tuled, madal kapott ja katusejoon ning vertikaalsed tagumised liittuled, luues tõeliselt pilkupüüdva välimuse. Tipptehnoloogilist moodsat salongi täiustavad pehmed materjalid ja suurepärane viimistlus.

Prius juhib. Teised järgnevad.

Prius juhib. Teised järgnevad.

Priuse lugu algas 1997. aastal. Esimene seeriatootmises olev hübriid viis sõiduelamuse uuele tasemele. Nüüd on käes järgmine peatükk. Priuses on ühendatud nutikas disain ja tehnoloogia, et pakkuda dünaamilisi sõiduomadusi ja suurepärast juhitavust, mis teevad sellest sõidurõõmu pakkuva ja säästliku auto.

Hübriidautode liider

Hübriidautode liider

Prius paneb uhiuue hübriidsüsteemi abil aluse uuel tasemel sõiduelamusele. Aku kogub rohkem energiat, mistõttu saab sujuvas vaikses elektrirežiimis sõita kauem. Tänud sujuvale üleminekule tagatakse intuitiivne dünaamiline kiirendus just vajalikul hetkel.

Prius juhib. Teised järgnevad.

Priuse lugu algas 1997. aastal. Esimene seeriatootmises olev hübriid viis sõiduelamuse uuele tasemele. Nüüd on käes järgmine peatükk. Priuses on ühendatud nutikas disain ja tehnoloogia, et pakkuda dünaamilisi sõiduomadusi ja suurepärast juhitavust.

Konfigureeri endale auto